У Черкасах з’явиться календар про необмежені можливості людей з інвалідністю

11 лютого 2016, 15:21

Календар зі світлинами сильних духом людей невдовзі побачить світ. Взяти участь у проекті їх запросив Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи. Щоб довести: інваліди можуть жити повноцінним життям, працювати, навчатися та втілювати свої мрії, інформує ЧСН.

У кожної з моделей майбутнього календаря – своя історія. Попри складні діагнози, вони намагаються вести повноцінне життя. Сергій Глібов успішно закінчив університет і шукає роботу програміста, Роман Лозовий після важкої травми зумів почати жити по-новому, будує музичну кар’єру, Юлія Танцюра перенесла складну операцію з онкології, але нині – студентка Київського авіаційного університету зі спеціальності економічна кібернетика. Леся Валяєва очолює обласну громадську організацію стомованих хворих. Напівзряча Тетяна Батуріна співає і навчається у Київському інституті музики імені Глієра.

Основна мета проекту – підбадьорити людей з обмеженими фізичними можливостями і заохотити до повноцінного життя. Поки що робоча назва календаря – «Дивись на мене, а не на свою інвалідність». Майбутні моделі спеціально демонструють свої недоліки, які насправді не заважають їм жити і працювати.

Увесь процес створення календаря, організацію зйомок, пошук стилістів, візажистів, перукарів, модельєрів та фотографів узяв на себе Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи. Лікарі центру запроваджують нові європейські підходи до роботи з інвалідами, а майбутній календар допоможе по-новому розкритися не тільки цим людям, але й заохотити інших.

Новий календар про необмежені можливості людей з інвалідністю буде представлений лікарями обласного центру медико-соціальної експертизи вже за місяць.

Вгору