У Черкасах знайшли вулицю, яку можна використовувати для авторалі (фото, відео)

09 лютого 2015, 12:03

1

Черкащани обурені відсутністю дорожнього покриття на вулиці Сурікова. Містяни називають цю вулицю справжнісіньким випробуванням для водіїв. І щоразу ця часнина дороги нагадує жителям Черкас, що тут було б непогано проводити авторалі.

Про це йдеться у групі Черкаські ями Вконтакті. Про вулиц Сурікова тут чи не найбільше дописів та фото від обурених містян.

2

 

3

"Сурікова - вулиця-легенда! Чому? Тому що по ній їздить багато автомобілів, але вона нікому не потрібна. Це відмінний полігон для підготовки авторалі - тут є асфальт, грунтовка, гравій, озера, змійка з ям - будь-які ралійні фантазії!

4 5 6

Справа лише в тому, що не кожен автомобіліст у нас гонщик ралі і не кожне авто пройшло підготовку для такого. Тому на швидкості цю вулицю не проїхати, або якщо проїхати, то вийде один раз. Мені просто шкода жителів сіл Бузуків або Хутори, яким доводиться їздити по ралійній дорозі мало не кожен день та й співчуваю тим, кому доводиться їздити там по роботі або в гараж.

Влада у нас хоче зайнятися перейменуванням вулиць - давайте підкажемо їй як краще перейменувати вулицю Сурікова!"

Нагадаємо, у Черкасах перевізник відмінив кінцеву зупинку маршрутки №8, що по Сурікова, через бездоріжжя.

Коментарі

Nikolay Upyr сказав:

було б весело…, якби не було так сумно від згадки, на які об’єкти загальноміського масштабу за номерами 6 та 7 веде ця вулиця…

Вгору