У Черкасах змагалися чотирилапі з усієї України (відео)

17 травня 2017, 15:31

 

Близько півсотні собаководів з усієї України з’їхалися до Черкас на виставку. Продемонструвати вміння свого чотирилапого та довести, що саме він найкращий у своїй породі – головна мета господарів, повідомляє "ЧСН".

Архімед на виставці – один із найбільших та найякрасивіших представників у своїй породі. Улюбленець черкаської родини Дякових до конкурсу готувався дуже серйозно. А перед початком виставки став батьком.

А хто найбільше привертав увагу до себе, то це вельш-коргі Ксенофонт або просто Сєня. На виставці чотирилапий улюбленець у своєму класі посів 1 місце і отримав титул САС. Такому успіху свого вихованця власниця Ірина дуже радіє.

Оцінювати стандарти породи собак приїхали судді міжнародного класу. Впершу чергу вони звертають увагу на зовнішній вигляд чотирилапих, їхні рухи і навіть настрій. Однак, найважливішим критерієм є взаємодія собаки з господарем.

Для улюбленців полтавчанки Діани – це перша виставка. При чому для двох відразу, адже боротися за перше місце доведеться братику та сестричці.

Найкращі представники породи поїдуть презентувати свої вміння до Києва, аби там поборотися за 1 місце серед кращих псів України.

Коментарі

Вгору