Повідомлено про підозру підприємцю, який намагався дати слідчому хабар

17 травня 2017, 15:52

Прокуратурою Черкаської області одному із приватних підприємців, зареєстрованих у Черкаській області, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що підприємець, маючи статус підозрюваного у кримінальному провадженні, досудове розслідування в якому здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Черкаській області, діючи умисно та з метою зміни ходу розслідування у вказаному кримінальному провадженні, наслідком якого мало б стати його закриття, запропонував і в подальшому надав одному із слідчих слідчого управління неправомірну вигоду у розмірі 1000 (одна тисяча) доларів США.

Ухвалою слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Також вживаються відповідні заходи щодо завершення досудового розслідування та прийняття кінцевого процесуального рішення в розумні строки.

Вгору