У Черкасах злочинне угруповання розтратило понад 1 млн 200 тис. грн бюджетних коштів

31 серпня 2018, 16:48

У Черкасах злочинне угруповання розтратило понад 1 млн 200 тис. грн бюджетних коштів

Правоохоронцями Черкащини було викрито злочинне угруповання, яке заволоділо бюджетними коштами на загальну суму більше як 1 мільйон 200 тисяч гривень. Так, 4 члени злочинної групи заволоділи коштами під час виконання договорів щодо будівництва та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури міста Черкаси.

Досудовим розслідуванням установлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило 2 керівники приватних підприємств, з якими укладалися договори підряду, та 2 інші особи, одна з яких, маючи зв’язки в державних структурах, впливала на результати проведення конкурсних торгів із державних закупівель, за попередньою змовою, в період часу з березня 2013 року до серпня 2015 року, виконуючи укладені із закладами освіти та охорони здоров’я області договори підряду на виконання будівельно-ремонтних робіт, шляхом зловживання службовим становищем заволоділи бюджетними коштами на загальну суму більш як 1 млн. 200 тис. грн.

Діяльність організованої групи виявлена працівниками прокуратури Черкаської області області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

За цим фактом було відкрите кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За вчинене особам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Ольга сказав:

У нас діє не тільки таке “злочинне угрупування”. ХТО кришує пункти прийому металобрухту, які приймають крадений метал? Злочинець – хазяїн, злочинець крадій народного добра, злочинець приймач краденого. Причому, працюють легально, ніхто і не збирається їх закривати. А крадії вже дібралися до ліфтового обладнання! І його спокійно приймають у цих пунктах, прикидаючись “валянком”, ніби не розуміє, ЩО ЦЕ. Невже не розуміють: закрити оті “гадюшники”, не буде збуту, не буде сенсу красти. Так ні! Не закривають, бо “кришує” якийсь чиновник (до речі, дізнатися ХТО – просто)! Все у нас можна, все “дозволено” і все безкарно.

Вгору