У Черкасах жителі однієї з вулить б’ють на сполох через постійний рух вантажівок

07 вересня 2017, 14:58

Жителі вулиці Можайського в Черкасах б’ють на сполох — стіни й фундаменти їхніх будинків ходять ходором і беруться тріщинами від постійного руху вантажівок та автобусів, пише "Черкаський край".

Уже понад місяць у години пік тут навіть важко перейти проїжджу частину. Вулиця недавно відремонтована, але раді ремонту хіба що водії — бо це чи не найкоротший шлях для транзитного транспорту, що в’їжджає чи виїжджає з міста. Тож вузькою вулицею на чималій швидкості прямує левова частка такого транспорту.

Ускладнює дорожню обстановку на відремонтованій черкаській вулиці й те, що сам ремонт проведений не до кінця й не скрізь якісно. Люди зауважують, що люки підземних колодязів зливової каналізації покладені криво, наїжджаючи на них, важкі автівки руйнують і нещодавно покладений асфальт, і вібрацією — сусідні будинки.

— Наші звернення до поліції через порушення швидкісного режиму на цій ділянці, протиправний рух вантажівок, потребу у відновленні дорожніх знаків і розмітки залишилися без уваги, — розповідає житель вулиці Андрій Станіславович. — А тут же чимало дітей переходять дорогу, добираючись до школи №7, люди йдуть до магазину.

Нагадати про недоробки понад 30 жителів вирішили спільним листом у міськраду. Вони пропонують кілька варіантів: встановити обмежувачі швидкості (так звані «лежачі поліцейські»), обмежувачі висоти для вантажівок, відновити знаки, розмітку, бордюри. Одним із виходів було б зробити її односторонньою. Та на листа протягом більш ніж місяця жодної реакції не отримали!

Жителі мікрорайону обурені тим, як чи не щоденно красуються міські посадовці на асфальтуванні різних вулиць міста, а от завершити початий на Можайського ремонт не квапляться.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору