У Черкасах жінки-переселенки об’єдналися заради допомоги молоді з інвалідністю (відео)

12 квітня 2016, 09:01

переселенкиЖінки-переселенки у Черкасах об’єдналися аби допомогти молоді з інвалідністю. Вони влаштовують для юнаків та дівчат зустрічі, майстер-класи з хендмейду. Так вони доводять, що з будь-якої скрути можна знайти вихід, повідомляє ЧСН.

Їм надзвичайно важко, інколи руки не слухаються, але майбутній результат надихає. Допомагають хлопцям і дівчатам майстрині. Ці жінки, які змушені через війну покинути рідні домівки, - вагома підтримка для молоді.

- У кожної людини є своє призначення, каже переселенка Ельміра Ганусенко. Себе жінка присвятила допомозі тим, хто цього потребує.

Шість переселенок зі своїми підопічними традиційно збираються вихідного дня, після напруженого робочого тижня. Усі вони вірять, що добро обов’язково повертається.

- Коли залишаєшся один на один із ситуацією, потрібно знайти таке заняття, яке розрадить і допоможе бодай на мить відволіктися, - каже ініціаторка майстер класів для молоді з інвалідністю Людмила Марченко.

Жінка ніколи не займалася творчою роботою. Працювала у бізнесі, але біда допомогла відкрити приховані таланти. На Черкащину з окупованого сходу приїхала майже рік тому. Ці заняття, переконана вона, потрібні переселенцям не менше, ніж молоді з інвалідністю. Зайняті цікавою роботою, вони не зважають на проблеми, творять і усміхаються. У такій співпраці час летить швидко, гояться душевні рани. Людина, яка віддає, сама стає сильнішою, каже переселенка.

Власним коштом ці жінки закуповують матеріали для майстер-класів і навчають молодь створювати красу. Таким чином, зауважують, хочуть сприяти розвитку соціального підприємництва інвалідів. А також показати біженцям, що люди живуть і в більшій скруті ніж вони.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору