У Черкасах жінка народила мертву дитину, родичі породіллі звинувачують лікарів (відео)

05 вересня 2015, 09:45

Біла халатність. 22-річна черкащанка втратила дитину на останніх термінах вагітності. Жінка тривалий час перебувала на стаціонарному лікуванні у пологовому й мала народити наприкінці серпня. На черговому обстеженні, породіллі сказали: життя в середині неї обірвалося. Родичі жінки впевнені – ненароджену дитину згубила байдужість лікарів, інформує ЧСН.

Родина молодої породіллі із самого ранку чергує під стінами медзаладу. Те, що пологи будуть складними – лікарі знали, адже молоду жінки поклали на стаціонар у відділення патології. Вона регулярно робила аналізи й обстеження. Їй тричі переносили дату пологів.

Сестра батька немовляти – Марина, майже весь час була поряд із невісткою. Стверджує: на них медики не звертали уваги, і лише після погроз викликати міліцію та журналістів лікарі пожвавились.

З якої причини завмер плід, медики постраждалій родині не пояснюють. Головного лікаря застати на місці не вдалося. Коментувати ситуацію на камеру лікарі відмовились.

Штучні пологи у жінки викликали лише через 15 годин після страшної звістки. Тіло мертвонародженої дівчинки віддали зі скандалом. На черзі – судмедекспертиза. Родичі вже написали заяву до міліції. Правоохоронці опитують медиків.

Поділитись

Коментарі

Оксана :

Це може тільки бути на Конєва!!!
Я там 2 років назад ледве сама не померла. По УЗД були згустки, лікар це знав, і вручну хотів витягти.Відпустив додому- сказав:”якщо стане погано, приїзджай, у лбий час….тільки скору не визивай…та через неділю такі болі сталиися, неначе схватки, тільки не відпускало..коли дісталися по скорій в лікарню, я вже ввтрачала свідомість, падав тиск, у мене був сепсіс..лікарі сказали, що аби я в цей час була дома,вони б мене не врятували..А цьому подонку- хоч бии що!((((

Вгору