У Черкасах збирають гроші на новий пам’ятник Небесній Сотні, бо попередній згорів на сонці

09 листопада 2015, 10:51
Фото Сергія Черкасова

Фото Сергія Черкасова

Кошти на відновлення інтерактивного пам’ятника Небесній Сотні та всім черкаським героям, загиблим за України, збирають у соцмережі. Про це просить громадський активіст Сергій Ладан, який займався встановленням пам’ятника у листопаді 2014 року. Пояснює – влітку телевізор, який забезпечував показ відео про кожного з героїв, вийшов із ладу, пише Рідна Черкащина.

“13 листопада 2014 року було відкрито памятний знак в Черкасах. Так сталося, що телевізор вийшов із ладу. Негарантійний випадок. Конструкція буде трохи змінена, додано охолодження в літній період. Зиму простояла дуже прекрасно. Але палючі сонячні прямі промені вивели телевізор із ладу. Новий телевізор для відновлення памятного знаку та показу відео та фото вартує близько 11500 грн + встановлення – треба розбирати конструкцію та доробляти трохи для запобігання виходу із ладу, – пише Сергій Ладан в соцмережі. – Ініціюю та прошу вашої підтримки на збір коштів для покупки нового телевізора та відновлення трансляції памяті бійців та небесної сотні на центральній площі міста. Органи влади бездіють.

Картка ПриватБанка – 5168 7423 5275 0446 Сергій Ладан. Всі кошти буде прозвітовано та викладено чеки покупки та акти роботи”.

Поділитись

Коментарі

Лариса :

Каждый по одной гривне хотя бы и за день можно собрать такие деньги

Вгору