У Черкасах завершили капітальний ремонт камери гасіння КНС «Митниця-2»

22 березня 2017, 15:52

На розі вулиці Богдана Хмельницького та бульвару Шевченка завершено роботи по будівництву нової камери гасіння на мережі водовідведення від однієї з найбільших районних каналізаційних насосних станції «Митниця-2», потужність якої близько 600 м3 на годину, повідомляють у КП "Черкасиводоканал".

Працівники КП «Черкасиводоканал» в найкоротший термін провели чималий обсяг робіт. Виконано земляні роботи. Майже на чотирьохметровій глибині замінено значну частину напірного каналізаційного колектора. При будівництві нової камери, за допомогою дерев’яної опалубки, виконали бетонування днища та стінок камери, використавши 15 м3 бетону. Роботи були проведені відповідно до ДСТУ.

Завершивши будівництво камери встановили перемичку з поліетиленової труби діаметром 800мм, довжиною близько 8 м. Роботи по приєднанню виконувалися в нічний час. Для цього була зупинена насосна станція. Мешканці Митниці дискомфорту не відчули, адже за чотири години роботи були завершені.

Крім того, при будівництві був використаний не стандартний підхід будування подібних камер. Зазвичай, стоки, що надходять з напірної каналізаційної лінії падають з висоти півтора метри до рівня витоку. Це сприяє сильному виділенню шкідливих газів, що й руйнують залізобетонну конструкцію. Щоб зменшити їх виділення, було прийнято рішення встановити вертикальну поліетиленову трубу діаметром 800 мм яка зверху закрита бетонною пробкою. За допомогою неї каналізаційні стоки стікають, а не падають на дно камери. Немає розбризкування за рахунок чого, отримуємо мінімальне виділення шкідливих газів. В результаті отримуємо мінімальний вплив газової корозії на конструкцію камери.

Благоустрій території фактично завершено.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору