У Черкасах затримали серійників, які спеціалізувались на пограбуванні жінок

11 червня 2015, 19:20

Man in handcuffs on black background

Вже доведено причетність затриманих до десяти епізодів скоєних на території районів області. Їхні дії слідчі кваліфікують за статтею 186 Кримінального кодексу України - грабіж.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Інформація про те, що в області діє група серійних грабіжників була отримана оперативниками управління карного розшуку. Проведений аналіз заяв та матеріалів по райвідділам області підтвердив отриману інформацію. Під час проведення оперативних заходів міліціонери отримали ще одну інформацію - до скоєння ряду грабежів може бути причетний житель міста Черкаси, крім того зловмисник підшукує напарника для скоєння наступного пограбування.

Отримана інформація знайшла своє підтвердження. Під час скоєння чергового пограбування жінки зловмисника та його напарника було викрито, проте, побачивши правоохоронців, грабіжник вскочив у машину напарника та кинувся навтьоки. Розпочалося переслідування. Лише через десять хвилин автомобіль втікачів вдалося затиснути та зупинити.

Зловмисників затримали та доставили до райвідділу міліції. Ними виявились 38 та 44 - річний жителі міста Черкаси. В їхньому автомобілі правоохоронці виявили викрадені у потерпілої золоті прикраси та частину раніше викрадених коштовностей, яку вони не встигли реалізувати.

Чоловіків затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального Кодексу України. Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Поділитись

Коментарі

Вгору