У Черкасах затримали автомобіль з алкогольним фальсифікатом на 50 тисяч гривень

11 лютого 2016, 10:20

1

Фальсифікат черкащанин перевозив в багажному відділені свого автомобіля. Загалом з автівки вилучено 300 пластикових пляшок з водно-спиртовою сумішшю. За попередніми підрахунками, вартість фальсифікату на чорному ринку становить близько 50 000 гривень.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

2

Під час розробки оперативної інформації про незаконне перевезення фальсифікованого алкоголю працівники Управління захисту економіки в Черкаській області спільно з працівниками Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області зупинили автомобіль під керуванням 25-річного черкащанина. Під час огляду автотранспорта в багажному відділенні, правоохоронці виявили 300 пластикових пляшок загальною вагою близько півтори тонни, в яких знаходилась рідина з характерним запахом спирту. Для документування незаконного транспортування на місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу.

Вказаний автомобіль з речовими доказами вилучено та направлено до Черкаського відділу поліції. Для проведення подальших заходів та відкриття кримінального провадження, матеріали справи передані за підслідністю до податкової міліції.

 

Коментарі

Вгору