У Черкасах запрацював спортивний пришкільний табір

31 травня 2017, 17:08

Сьогодні у Черкасах урочисто відкрили табір спортивного спрямування у школі № 34. Цього року відпочиватимуть і тренуватимуться там 225 дітей. 

У спортивній залі навчального закладу гамірно. Діти рухаються, жартують. Тренер із бадмінтону КСЮСШ Олександр Гончаренко грає разом із вихованцями.

- У нас щодня по два-три тренування, - розповідає він. - День закінчуємо відпочинком у парку чи на березі Дніпра. - Діти тренуються з радістю, адже зазвичай вони мають стільки тренувань на тиждень, а не на день. До цих навантажень вони готові. Спортивний табір можна вважати таким собі навчально-тренувальними зборами, на які не завжди діти мають можливість їздити.

У таборі "Старт" відпочине 225 дітей від 1 до 8 класів. Це вихованці усіх юнацько-спортивних шкіл міста. Для них передбачені активні розваги та 2-хразове харчування. Табір безкоштовний.

Жанна Гречуха начальником табору "Старт" працює третій рік поспіль. Каже, справа гарна й варта підтримки.

- Цього року у нас працюють вісім секцій: волейбол, баскетбол, художня гімнастика, настільний теніс, бадмінтон, веслування та інші. - додає вона. - Перевага - тренувальному процесу.

Урочистості з нагоди старту зміни сьогодні відвідав директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

- Радісні дитячі обличчя, дружня атмосфера, жага до спортивних досягнень. Таким побачив табір, - наголосив він. - Думаю, літні пришкільні табори спортивного спрямування могли б стати чудовою альтернативою для частини звичайних пришкільних.

Керівник галузі побажав дітям нових вражeнь та знайомств, активних тренувань та пeрeмог, подякував трeнeрсько-викладацькому складу.

За повідомленням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Вгору