У Черкасах запрацювали автомати з доочистки питної води (відео)

03 травня 2017, 21:30

Автомати обслуговуються "Черкасиводоканалом" і розміщені поблизу драматичного театру, у Південно-Західному районі на алеї Путейка та в мікрорайоні Митниця неподалік "Гранд-маркету". Працюють автомати цілодобово. Такий вид послуг поширений за кордоном, в Україні – лише у мегаполісах, серед комунальних підприємств – Черкаси – перша ластівка, повідомляє "Антена".

Завдяки багатоступеневій доочистці вода в автоматах смачніша, ніж з-під крану, адже фільтри нейтралізують водопровідний присмак. Споживачам пропонують придбати від одного до 19 л за один раз. Контролює роботу автоматів головний технолог "Черкасиводоканалу" Олександр Гончаренко.

Кожен власник картки під час її реєстрації вказує своє прізвище, або кодове слово за яким технолог може перевірити, де саме і скільки разів абонент купував воду. Поповнити баланс можна у касі підприємства, тоді гроші на картці з᾽являться миттєво. Якщо користуватися послугами банку кошти стануть доступними лише наступної доби. «Черкасиводоканал» закликає черкащан спробувати доочищену воду. Детальна інформація та інструкція розміщена на кожному автоматі.

Вгору