У Черкасах запрацювала школа професійного становлення молодого вихователя

23 березня 2017, 21:22

Зорієнтувати молодих фахівців у навчально-виховному процесі, дати практичні поради, допомогти адаптуватися до обраної професії. Така мета щорічної школи становлення молодого вихователя. У садочку № 72 «Струмочок» відбувся перший урок цього проекту, де його учасникам продемонстрували організаційно-методичні підходи до виховання дошкільнят, інформує департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Фахова підготовка вихователів – запорука розвитку і його особистості, і малюків. Професійне становлення особистості вихователя – тривалий процес. Саме, тому від початку кар’єри молодих спеціалістів варто спрямувати у потрібному напрямку.

- Від того, як минатимуть перші роки вихователя-початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в навчальному закладі, - коментує методист ДНЗ №72 Галина Сорокіна. - Тож, наше завдання навчити молодих вихователів професіоналізму.

Слухачі уроку в школі професійного становлення - близько 30 молодих вихователів. Для них провели відкритий урок із дітьми середнього дошкільного віку на тему патріотичного виховання.

- У роботі школи часто практикуємо аналітичні заняття, на яких молоді спеціалісти роблять самоаналіз професійних навичок, отриманих в результаті своєї педагогічної діяльності, - говорить методист департаменту освіти та гуманітарної політики Любов Корнелюк.

Слухачі школи переконують, участь у проекті дозволяє впевненіше почуватися під час роботи із дітьми, дає інструменти для удосконалення своєї майстерності.

- Проведене заняття навчило мене краще організувати дітей та привертати їхню увагу за рахунок використання сюрпризних моментів, - говорить вихователь дитячого садка № 18 Інна Цікова.

Усього навчання в школі молодого педагога будуть проходити близько ста черкаських вихователів.

Вгору