У Черкасах замість запасного футбольного поля зробили город

05 червня 2018, 17:04

Директор ПП “Черкаси-Інтерстрой” Володимир Халай, якого неодноразово запрошували прозвітуватися про стан робіт на Центральному стадіоні нарешті прийшов звітуватися.

На запитання, що потрібно зробити, щоб нарешті здати об’єкт, він озвучив чотири умови:

— По-перше, з обох боків повинно бути бажання все це закінчити. Якщо цього не буде, то ні про яке завершення не може йти мова. По-друге, потрібно зареєструвати додаткову угоду в казначействі. По-третє, проплатити хоча б якусь кількість грошей, щоб я міг не за свій власний кошт це робити, а за кошти, які на це передбачені. По-четверте, надавати воду для поливу, - сказав директор ПП “Черкаси-Інтерстрой” Володимир Халай.

У той же самий час він поскаржився виконкому, що директор КП “Центральний стадіон” Юрій Гончаров не надає воду для поливу.

— Я не можу туди загнати ні пожежну, ні поливальну машину. Я просто не можу пустити на поле таку важку техніку. Окрім того вона не дістане полити скрізь, — сказав Володимир Халай.

Заступника міського голови Ігоря Коломойця обурили такі вимоги.

— А чому комунальне підприємство має надавати вам воду? Коли ви вигравали тендер, як ви думали це робити? — звернувся до підприємця Ігор Коломоєць.

Також він зазначив, що поле має незадовільний стан, а після внесення добрив трава взагалі вигоріла.

— Ми запрошували фахівця з Федерації футболу, який про поле сказав — “Це город”. Кількість ям та нерівновстей не відповідає якості поля, — додав заступник міського голови.

Після дебатів з членами виконкому Володимир Халай полишив засідання, на останок зазначивши: “Я не підзвітний тут нікому. Я не підзвітний Вам особисто”.

Після чого Ігор Коломоєць сказав, що такому підприємцю немає чого робити в місті.

— Я вважаю, що такий підрядник більше ніяких робіт в місті не повинен виконувати. Ми повинні прибрати цю людину навіть з поточних ремонтів, розірвавши договори. Нехай спочатку доведе до ладу хоч один об’єкт, — сказав заступник міського голови.

Також було запропоновано запросити експертів з Федерації футболу, які б дали незалежну експертизу поля.

Олена сказав:

Що означає: “Я не підзвітний тут нікому”? Значить, виграв тендер і валяє дурня? А як Халай хотів, щоб гроши йому місто заплатило, а він з полем нічого не буде робити? А ДО тендера він думав, як має зайти техніка? Чи він ні про що не думав, аби тільки виграти тендер?

Вгору