У Черкасах зафіксовано незадеклароване авто директора комунального підприємства

06 липня 2018, 08:40

Органами прокуратури Черкаської області належно забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно директора одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради.

Судом визнано обґрунтованою позицію прокурора про те, що вказаний посадовець порушив вимоги антикорупційного законодавства та після набуття у власність автомобіля «LEXUS RX 350» вартістю 390 тис 200 грн., несвоєчасно повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, що зумовлено купівлею вказаного автомобіля.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси від 5 червня 2018 року зазначеного посадовця визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцію, та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1 700 грн.

Наразі рішення набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Андрій сказав:

Для черкаського начальника, штраф у сумі 1700гр.!!! Мені його шкода, бо таких копійок він не носить, це гривни , як би валюта долар чи євро, тоді б він задумався.

Вгору