У Черкасах ямковий ремонт доріг почали з перехрестя Симиренківська-Сагайдачного

28 лютого 2017, 11:37
На черкаських дорогах стартував ямковий ремонт асфальтного покриття, пише "Черкаський край".

За словами директора КП «ЧЕЛУАШ» Олега Ашавського, комунальники ліквідували ямковість на двох аварійних ділянках неподалік обласної лікарні та на перехресті вулиць Симиренківської (колишня – Рябоконя) та Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна). Вибоїни, які після зими утворилися на цих дорогах, засипали осколом.

– Ті роботи, що здійснені на вказаних ділянках, – тимчасові. Ями засипали, щоб там міг їздити транспорт, уникаючи аварійних ситуацій, – розповів Олег Ашавський. – Тепер готуватимемо вулиці Симиренківську та Гетьмана Сагайдачного до асфальтування.

Директор «ЧЕЛУАШу» поділився, що нині бригади ремонтників працюють на вулиці Лісова Просіка та на Сумгаїській. Ямковість тут ліквідовують рециклером. Далі візьмуться за аварійний ремонт мосту по проспекту Хіміків та перехрестя з вулицею Максима Залізняка (колишня – Громова).

Загалом на початку березня фахівці цього підприємства підготують графік аварійних ремонтів доріг.

Окрім того, за його словами, за тиждень планують провести перемовини з директором асфальтобетонного заводу з приводу укладання додаткової угоди для постачання асфальту.

Коментарі

Настя сказав:

Невже до Сумгаїтської дойшли? Там такі ями великі, ще б Ярославську зробили, а то минулого року ремонтували “капітально”, а цього річ асфальт зійшов раніше,ніж сніг,яма на ямі. Цікаво ремонтував теж ЧЕЛУАШ?

Вгору