У Черкасах визначили кращого кондитера країни (відео)

08 жовтня 2016, 22:51

Їстівні чашечки, цукрові рукавички та бруківка з пряників. У Черкасах визначали кращого кондитера України. На кулінарному конкурсі кожна область презентувала свою візитку. Черкаською став парк "Софіївка" у незвичному – солодкому – виконанні, з картиною на торті та їстівними пейзажами, інформує "ВІККА".

Кращі кондитери України зібралися в одному залі. На розгляд вони презентують свої солодкі витвори мистецтва. Бісквітний театр, глазуровані дерева та бруківка з пряників – це театральна візитівка міста Кропивницький. Та основний акцент тут на їстівних акторах.

- Вони виготовлені з мастики, - розповідає представник з Кропивницького Валентина Ковтут. – Тут все їстівне: лавочка, дерева.

Не просто парк, а унікальність кожної жінки представляють  на розсуд журі черкаські кондитери. А це і загадковий торт з картиною Софії,  і навіть окремі її атрибути, наприклад, їстівні рукавички. Та ще більше журі заворожують пейзажні картини «Софіївки», які теж можна їсти.

Мрійливу орхідею, шоколадний рулет та зіркове печиво презентувала Чернівецька область. Ніжністю, кремовими солодощами та фіолетовими тором і тістечками зачаровувала Миколаївщина. Рівненщина демонструвала весільний торт-коровай з квітковим розрізом.

Загалом, десять областей України з’їхалися на конкурс кондитерів до Черкас. З собою мали привезти домашнє завдання та виготовити виріб на місці. Кожну композицію оглянуло журі, а після дегустації визначило кращу кондитерську область. Черкащина отримала гран-прі.

 

Коментарі

Вгору