У Черкасах виявили вантажівку з львівським сміттям

30 червня 2017, 16:12

Фото: Валерій Воротнік/facebook

У Черкасах зафіксували вантажний автомобіль, що перевозив сміття зі Львову, повідомила у коментарі "Про все" прес-офіцер Управління патрульної поліції Зоя Вовк.

За її словами на лінію 102 надійшов виклик від громадянина, який повідомив, що по вул. Смілянській стоїть автомобіль Iveko, який перевозить сміття з м. Львів.

- Прибувши на місце виклику було виявлено даний автомобіль, водій якого не мав при собі відповідних документів на вантаж. На місце події прибула СОГ, представники Укртрансбезпеки, - зазначила Зоя Вовк. - На водія працівниками Укртрансбезпеки був складений акт відсутності супровідних документів на вантаж, вантажівку було супроводжено до сміттєзвалища, де передано на зберігання. Зі слів водія, вантажу було близько 12,5 т.

Черкащанка сказав:

Може я чогось не розумію, але якого дідька ми повинні приймати чуже сміття? У нас що, достатньо місця, щоб ще й чуже сміття приймати? Тільки пару днів тому писали, що в Черкасах повно сміття та є необхідність у новому полігоні, і тут – сюрпрайз – нате вам привіт зі Львова! Чесно, бісить ця ідіо…ська ситуація, в якій бессилі наші владці.

Вгору