Чорнобаївське підприємство хоче виробляти електроенергію з агровідходів

30 червня 2017, 16:33

У Вереміївці хочуть збудувати біогазову установку для виробництва електроенергії. Для цього директор СТОВ "Вереміївка" Валерій Ганноцький просить надати дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 30 га. Відповідне клопотання було розглянуто на засіданні профільної  робочої групи Чорнобаївської РДА, пише "Діловий регіон".

– На території МТФ планується розмістити біогазову установку для виробництва електроенергії, яка працюватиме на відходах тваринництва та рослинництва (силосу). Планова потужність установки становить 10 МВт. Третя частина даної електроенергії використовуватиметься для власних потреб, інша йтиме на продаж споживачам, – зазначив Валерій Ганноцький.

Однак за словами заступника голови РДА Валентини Стилик, нині в межах санітарної зони МТФ розташовані земельні ділянки пайовиків, а також, згідно наданих даних, приватна житлова забудова.

- Необхідно приділити велику увагу для недопущення забруднення довкілля в процесі переробки органічних відходів тваринництва, – зауважила вона.

Зрештою комісія вирішила організувати виїзд в с. Вереміївка та детально, на місці, узгодити питання по суміжним землекористувачам. Щодо питання правомірності надання дозволу на розробку детального плану території вирішили додатково проконсультуватися з ОДА.

Вгору