У Черкасах вирішували, де встановити балансуючу скульптуру

01 лютого 2017, 20:09
Фото: Марина Пустовгар

Фото: Марина Пустовгар

Сьогодні в Черкасах відбулося засідання містобудівної ради, під час якого визначали місце для розташування балансуючої скульптури. Її місту хоче подарувати компанія «Сатурн», з якою нещодавно Черкаси підписали меморандум про співпрацю.

За словами головного архітектора Черкас Віталія Чернухи, ідею щодо скульптури керівник «Сатурну» піддивився у відомого польського скульптора Єжи Кендзьора.

Тож під час засідання були продемонстровані зразки робіт польського скульптора, також рада мала визначитися із найбільш оптимальним місцем розміщення скульптури.

Фото: Марина Пустовгар

Фото: Марина Пустовгар

На розгляд містобудівної ради запропонували кілька місць розташування балансуючої скульптури: біля обласної філармонії, у сквері за ОДА, на розі вул. Хрещатик і Б. Вишневецького, між поштамтом і житловим будинком по вул. Б. Вишневецького, між правим і лівим крилом ЗОШ № 17, над входом до центрального стадіону, між будівлею РАЦСу і магазину «Фрагранс» та біля міської ради.

Фото: Марина Пустовгар

Фото: Марина Пустовгар

За результатами обговорення було визначено п’ять місць – біля міської ради, у сквері за ОДА (над фонтаном), біля обласної філармонії, у сквері «Юність» після його реконструкції та біля входу до дитячого парку.

Фото: Марина Пустовгар

Фото: Марина Пустовгар

Як зазначив Віталій Чернуха, рішення ради попереднє: за результатами голосування буде підготовлено візуалізацію скульптури у визначених місцях і члени ради особисто відвідають ці місця, щоб ще раз вивчити доцільність встановлення там скульптури.

Вже після визначення конкретного місця планується обговорити сюжет арт-об’єкту.

Коментарі

Вгору