У Черкасах вилучили понад 800 літрів фальсифікованого алкоголю (фото, відео)

07 травня 2017, 22:56

Фальсифікований алкоголь зберігався в контейнері на одному з ринків міста. Речові докази вилучено та направлено на експертизу. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, повідомляють в ГУ НП у Черкаській області.

В рамках проведення профілактичних заходів, спільно з представниками громадських організацій, на одному з місцевих ринків працівники черкаської поліції виявили контейнер, в якому зберігалася велика кількість пластикових баклажок та скляних пляшок з рідиною, схожою на алкоголь.

Слідчо-оперативною групою Черкаського відділу поліції було зафіксовано та вилучено 153 пластикові пляшки, ємкістю п’ять літрів та 78 скляних пляшок, ємкістю по 0,5 літрів кожна з прозорою рідиною невідомого походження, за своїми ознаками схожою на алкоголь. Як з’ясували працівники поліції, вилучена продукція належить 29-річному черкащанину.

Речові докази вилучено, вирішується питання про відкриття кримінального за статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Коментарі

Вгору