У Черкасах викрито керівника громадської спілки, яка вимагала від посадової особи ДФС неправомірну вигоду

24 березня 2018, 14:59

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3  КК України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Так, вчора, 23.03.2018, Черкаською місцевою прокуратурою спільно з ВВБ територіальних органів ДФС у Черкаській області та Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області викрито керівника громадської спілки, яка вимагала від посадової особи ДФС у Черкаській області грошові кошти за вчинення дій в межах своїх посадових обов’язків.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК України безпосередньо під час одержання обумовлених коштів.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Довідково: за вчинене кримінальне правопорушення особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору