У Черкасах викрили підприємство, що привласнило 600 тисяч гривень

12 червня 2015, 21:00

гроші

Встановлено, що в кінці 2013 року між Департаментом архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради та одним із місцевих підприємств укладено договір підряду, відповідно до якого даному підприємству перераховано аванс у сумі близько 600 тис грн на придбання необхідних матеріалів та виробів.

Однак, по закінченню встановленого у договорі строку підприємство до роботи не приступило та не надало актів приймання виконаних робіт, а також невикористану суму вказаного вище авансу не повернуло, повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

За даним фактом прокуратурою міста Черкаси внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене у великих розмірах) КК України.

Матеріали кримінального провадження направлені до СВ Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області для проведення досудового розслідування.

Поділитись

Коментарі

Вгору