У Черкасах виділили кошти на лікування нирочників у “Фрезеніусі”

06 травня 2014, 14:55

 

Понад 4,5 мільйонів гривень отримають цього року черкаські хворі з нирковою недостатністю на процедуру гемодіалізу у клініці «Фрезеніус».

За це у вівторок, 6 травня, проголосували на сесії міської ради 33 депутати, підтримавши рішення про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

– У цьому, можна сказати, визначальному рішенні для життя Черкас на поточний рік вирішується чимало вкрай актуальних питань – насамперед для громади міста , – наголошує директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган. – Внесені зміни до міського бюджету на 2014 рік стосуються виділення додаткових коштів, які надійшли нам з обласного бюджету у вигляді державної субвенції, на галузі охорони здоров’я, соціального захисту та житлово-комунальної сфери.

Зокрема, прийняте рішення передбачає виділення понад 16 мільйонів гривень на надання пільг і субсидій жителям Черкас, 500 тисяч – на компенсацію за пільгові перевезення. Також – направлення 1,4 мільйона гривень КП «Черкасиелектротранс» на закупівлю шин та погашення боргу перед Пенсійним фондом.

– Відповідним рішенням за рахунок субвенції з обласного бюджету також збільшено на 200 тисяч асигнування на медичну допомогу постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС. Тоді як завдяки внесеним змінам у програму надання в оренду житла медичним працівникам забезпечено фінансування у сумі 321 тисячі гривень заробітної плати та пільгових пенсій працівникам П’ятої міської поліклініки Черкас, – повідомила Наталія Володимирівна.

Крім цього, депутати підтримали направлення 153 тисяч гривень на міську програму з розвитку земельних відносин.

За інформацією прес-служби виконкому Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору