У Черкасах водії вчились кермувати на екстремальній трасі (фото)

30 січня 2018, 17:31

Фото: Про все

У Черкасах близько 60-ти водіїв відточували власну водійську майстерність на екстремальній зимовій трасі. Різкі повороти, заноси та слизька поверхня. Така дистанція чекала на всіх, хто минулими вихідними приїхав на «Зимовий спринт» від Автомобільного клубу «Черкаси».

Дистанцію проклали на території черкаського аеропорту. Загальна її протяжність склала понад кілометр.

Фото: Про все

- Головна мета такого заходу полягає в тому, щоб водії могли відтренувати свої навички водіння на безпечній ділянці. Бо ж навіть якщо водій злетить з траси, то нічого страшного не трапиться – це не зашкодить ні водію, ні оточуючим, - розповідає представник Автомобільного клубу Сергій Гусєв.

Фото: Про все

Він говорить, що куди страшніше, коли такі ситуації трапляються на дорогах загального користування. Також подібні тренування – це чудова можливість навчитися відчувати свій автомобіль на складних поворотах.

Фото: Про все

- Тому, формуючи трасу для спринту, ми враховували різні нюанси, які можуть траплятися на вулицях міста. Формували такий набір поворотів, які водії долають кожного дня у місті, наприклад, під дев’яносто, тридцять п’ять градусів. Тобто, ми намагалися наблизити цю трасу до міських умов, але на цій трасі лише за одне коло водії проїздять скільки поворотів, скільки не проїдуть за півдня у місті. Виходить, що два кола на нашому спринті – це теж саме, що ви поїдете у місті за цілий день. До того ж, наша траса безпечна, - наголошує Сергій.

Фото: Про все

Фото: Про все

На спринті водії не лише вчилися безпечному кермуванню, а й змагалися у кращому часі проїзду траси.

Фото: Про все

Як розповів керівник автомобільного клубу "Черкаси" Андрій Яроменко, цьогоріч «Зимовий спринт» проводився вперше. Торік погодні умови дозволили організувати два спринти. Тож організатори сподіваються, що і цього року зможуть підготувати для черкаських водіїв ще декілька «Зимовий спринтів».

Фото: Про все

Фото: Про все

 

Фото: Про все

Фото: Про все

Вгору