У Черкасах водій під час рейсу вискочив із маршрутки і побіг за злочинцем

28 липня 2014, 10:20

Це була звичайна поїздка в маршрутці. Проте особисто мені вона повернула віру у людей. І в справжніх чоловіків теж, пише "Черкаський край"

Тож, як це було. Маршрутка №33 звично курсувала від зупинки до зупинки, проїжджаючи по Сумгаїтській. П’ятниця, шоста вечора, втомлений робочим тижнем народ повертається з роботи додому. Хтось дрімає, хтось будує плани на вихідні. А водій слідкує за дорогою. І не лише за нею. Тому що раптово на світлофорі він вистрибує із автобуса і мчить наздоганяти велосипедиста. Раніше, ніж хтось встиг щось зрозуміти чоловік помітив, як молодик на спортивному велосипеді вихопив із рук перехожої жінки сумку і спокійно поїхав далі. Жінка спробувала погнатися за ним, але швидко відстала, згодом відстав і водій і, розлючений, повернувся за кермо. Але тут до операції по перехопленню злодія долучились інші водії. Дмитро (прізвище публічно назвати посоромився), забувши про власні справи, кинувся напереріз велосипедисту, ризикуючи власною безпекою. Нагодились й інші чоловіки, які повалили злодія на землю і зупинили нашу маршрутку (водій уже й не сподівався на успіх справи). Помітивши, що йому сигналять, а розгублений злодій потирає коліно на газоні, наш водій разом із іншими чоловіками вирішив віддухопелити зловмисника, забравши у нього сумку і велосипед. Хтось викликав міліцію, під час штовханини, зрозумівши, що справа пахне смаженим, злодій кинув і сумку, і велика та почав тікати. Пан Іван (а саме так, як потім я дізналась звати водія) знов кинувся за ним, наздогнав біля паркану, проте, змушений був ухилитися від «розочки» (негідник встиг розбити пляшку і пустити цю зброю в хід), що й дало можливість зловмиснику перескочити паркан і утекти у невідомому напрямку.

 

На все це пішли лічені хвилини, пасажири пересіли в іншу маршрутку, і раніше, ніж хтось встиг злякатися за мужнього Івана Гордієнка, він повернувся цілий і неушкоджений. Проте… ні з чим. Пошуки водія Дмитра, який на своєму авто кинувся наздоганяти злодія, теж не дали результатів. І, як у класичному американському екшені, коли все уже закінчилось, приїхали правоохоронці. Точніше… працівники ДАІ. Ще десятьма хвилинами пізніше підійшла заплакана власниця сумочки Лілія Мартищенко, яку кондуктор Світлана Шило відпоювала валідолом. А ще пізніше приїхала опергрупа, у розпорядженні якої виявилось фото зловмисника (інший Дмитро з імпровізованої «групи захоплення» встиг сфотографувати його на телефон), а також накладна із місця роботи антигероя цієї історії (він виявився вантажником). Сподіваємось, що все інше для міліціонері, це, як говорять, справа техніки, і втрачений час не завадить покарати злодія.

Тим часом водій Дмитро уже запропонував довести заплакану потерпілу додому, втішаючи її тим, що у якості компенсації за моральні збитки вона отримає новенький гірський велик (як жартували інші – теж крадений). А злодію, якщо звісно його впіймають, загрожує позбавлення волі до трьох років (якщо це, звісно, єдиний епізод). Проте, це буде уже зовсім інша історія. А на завершення цієї хотілось би подякувати усім небайдужим чоловікам (вони не назвались, проте усі вони є на фото), а особливо – водію маршруту №33 Івану Гордієнку. Ви – справжній чоловік. І герой цього дня.

Поділитись

Коментарі

Вгору