У Черкасах водій маршрутки проігнорував жінку в інвалідному візку

20 січня 2016, 22:57

1Вчора на зупинці громадського транспорту водій черкаської маршрутки не захотів взяти до салону пасажирку в інвалідному візку і поїхав далі, залишивши її.

 

Свідком ганебного випадку стала журналістка Ганна Назаренко, інформує Прес-Центр.

"Близько 18:30 на бульв. Шевченка, на зуп. Пушкіна (біля м. “Казбет”) стояли в очікуванні маршрутки двоє молодих людей: жінка в інвалідному візку – і чоловік, який її супроводжував. Лаялись через те, що замерзли, а в попередню маршрутку не змогли сісти, бо було дуже багато людей – вони не помістились (як з візком у маршрутку сісти – не уявляю). Через хвилин 10 під’їзджає 14-та маршрутка – і з вигуків парочки розумію, що це їхня.

І тут картина: маршрутка зупиняється не біля виділеного для посадки майданчика – а за метрів 8 перед ним (тобто не доїхала), з неї виходить два пасажири, чоловік, супроводжуючий жінку-інваліда, махає руками, закликаючи водія під’їхати на кілька метрів ближче (куди і слід) – натомість водій газує і плавно їде далі!

Обоє починають голосно обурюватись, приєднуюсь я і ще якийсь чоловік – але, звісно, наші вигуки маршрутку не повертають. Уявлення не маю, що мав на думці водій (номерний знак “ПАЗа” 1422), які в нього могли бути причини, щоб так вчинити – проігнорувати пасажира-інваліда в мороз і вітер. Але він був на своєму робочому місці, і то був його обов’язок – брати будь-яких пасажирів, хоч би й без рук і ніг.

Прошу небайдужих черкащан звернути увагу на це неподобство – бо завтра на морозі можуть залишити вас – з хворими дітьми, на холоді".

Коментарі

Вгору