У Черкасах військових навчали експлуатації санітарних авто (фоторепортаж)

26 лютого 2018, 17:30

Фото "Про все".

Міністерство оборони України замовило 100 медичних автомобілів “Богдан-2151”, які мали замінити вже застарілі УАЗи. З 50 поставлених —  20 вже побувало в ремонті. Комісія встановила, що серед основних причин поломок — порушення правил експлуатації автомобіля та недостатні регламентні роботи при проведенні технічного обслуговування.

Фото "Про все".

Для того, щоб такі проблеми не виникали в майбутньому, автовиробник ініціював проведення навчання персоналу, який працюватиме з даним автомобілем — медиків та водіїв. Перша група з 25 військовослужбовців проходила навчання у Черкасах з технічного обслуговування та експлуатації медичних автомобілів “Богдан-2151”.

— Був ряд питань, пов’язаних з неправильною експлуатацією автомобілів. Власне, це 90% причин всіх поломок.  Більшість питань знімається в процесі навчання, — зазначив директор ДП “Автоскладальний завод №2” ПАТ “Богдан” Олександр Шевель

Фото "Про все".

Під час навчання військовослужбовці усували свої прогалини в знаннях та опановували нові навички в користуванні сучасним медичним автомобілем.

— Курс, який ми проходимо, доволі змістовний. Вважаю, що термін навчання потрібно збільшити, в зв’язку з кількістю військовослужбовців, і проводити його для менших груп. Військовослужбовці вивчають всі етапи експлуатації автомобіля —  від щоденного технічного обслуговування до проведення технічних регламентних робіт. — розповів начальник медичного пункту 1 батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Дмитро Перегняк.

Фото "Про все".

Ця техніка для військових також є новою — до неї потрібно звикнути, навчитися її експлуатувати правильно. Тому такі навчання планується проводити і надалі не лише на базі автовиробника, а й безпосередньо у військових частинах.

— Ці автомобілі затребувані Міністерством оборони. Силові структури мають великий дефіцит автомобілів такої комплектації. Вони орієнтовані на виконання конкретних тактичних задач. Колектив заводу докладає максимальні зусилля, щоб створити той продукт, який в повній мірі буду задовольняти потреби замовника, — зауважив Олександр Шевель.

Фото "Про все".

Санітарний автомобіль “Богдан-2151” прийшов на заміну застарілим УАЗам (“таблеткам”), які до цього моменту експлуатувалися військовими в зоні АТО. На думку військовослужбовців, цей автомобіль потребує доопрацювання та дообладнання, але вже на сьогодні, на їхню думку, він задовольняє більшість потреб медичних частин.

Фото "Про все".

Фото "Про все".

Фото "Про все".

Фото "Про все".

Коментарі

Вгору