У Черкасах відзначили стипендією міського голови учнів шкіл естетичного виховання

09 листопада 2017, 21:15

Сьогодні в Черкасах вручили сертифікати на отримання грошової винагороди викладачам та стипендій міського голови учням шкіл естетичного виховання з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, пише "Вичерпно".

Як зазначив на початку нагородження міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, галузь культури є такою, що була, є і буде, оскільки її головне завдання — розвиток талантів та прищеплювання любові до Батьківщини.

- Ви працюєте у надзвичайно важливій галузі, розвиваєте таланти нашої молоді, прищеплюєте любов до Батьківщини. Хочу відзначити роботу усіх працівників культури, вашу невтомну працю. Також маю надію, що цього року ми приділимо ще більше уваги  культурним закладам міста,  аби привести приміщення та  до належного рівня, — звернувся до присутніх Анатолій Васильович.

Сьогодні у стінах Черкаської міськради відзначили учнів-переможців міжнародних конкурсів, дітей-переможців міжнародних конкурсів та фестивалів, а також керівників галузі культури.

Опісля офіційної частини на присутніх чекало музичні вітання Івана Панченка, учня Черкаської дитячої музичної школи №2, стипендіата міського голови.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору