У Черкасах відроджується популярний у 90-х роках рок-гурт

19 лютого 2016, 19:32
Фото: vk.com/mooha_band

Фото: vk.com/mooha_band

Щоб подивитися, як черкаський гурт "Муха" готується до концерту, треба приїхати в один із віддалених районів міста і спуститися в невеличкий підвал, де музиканти власноруч облаштували сучасну студію для репетицій. Маленькі двері цього приміщення насправді прочиняються до великого світу музики. Такої, яку грають лише ці шестеро закоханих у неї чоловіків. Вони здаються сором'язливими й навіть розгубленими, але коли мова йде про творчість – їх не зупинити. Принаймні Черепанича. Він же - автор текстів та вокаліст Ігор Таников, пише vikka.ua.

- Проект "Муха" був зібраний по-новому, реанімований так би мовити, - розповідає він. – І ми зрозуміли, що дозріли до того, аби вийти за межі конкурсів і фестивалів, щоб віднайти власний творчий шлях.

27 лютого "Муха" виступить разом із колективом схожого музичного напрямку "Табула Раса" в ПК "Дружба народів". Прикметно, що перш ніж дати згоду грати разом, колеги вивчили репертуар "Мухи" й високо оцінили його. Оскільки гурт заснували ще на початку 90-х, то концерт приурочили до 20-ої річниці його створення.

- З кінця 90-х до 2003-го року гурт виступав перманентно, потім взагалі була "творча відпустка", а сьогодні ми прагнемо на базі 10-ти–15-ти річного зразка розвивати наш проект, - додає бас-гітарист Сергій Сук.

Так склалося, що соліст Ігор Таников лише чекав пропозиції повернутися на сцену. Адже за роки мовчання накопичилося багато матеріалу, який не соромно показати людям.

– Зараз наш гурт можна порівняти з тим, коли дім – повна чаша, і є можливості та бажання відкрити двері й запросити гостей, пригостити їх від щирого серця, - додає вокаліст. – "Муха" готова до повної сольної програми. Свою музику до одного якогось жанру не відносимо, потроху звідусіль: тут і блюз з рок-н-ролом, і хард-рок з ритм-н-блюзом та багато інших стилів, які завжди в тренді. Їх безліч і їх ніхто ніколи не систематизує. Та і  взагалі - нехай це визначають критики, а ми робитимемо те, що любимо.

Музиканти пишаються, що наразі створили програму, в якій пісні не схожі одна на одну. На питання про що вони, відповідають по-філософськи:

- Про це знаємо лише ми, а кожен, хто слухатиме, зрозуміє по-своєму, - говорить гітарист Євген Мойсей. – Кожну нову пісню ми граємо так, як її відчуваємо.

Колектив "Мухи" живе за принципом приказки: роби добро й кидай його у воду. Проте, амбіції щодо прийдешнього концерту у хлопців усе ж є. Наскільки вони виправдані, черкащани та гості міста зможуть оцінити, послухавши їхню музику.

Поділитись

Коментарі

Вгору