У Черкасах відкриють інсталяцію, присвячену проблемі торгівлі людьми

29 березня 2017, 13:37

З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, в співпраці з Черкаською благодійною організацією ЛЖВ «Від серця до серця», за сприяння Черкаської  міської ради та Черкаської обласної державної адміністрації у Черкасах відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІ3»  5 квітня 2017 р. об 11.00 на Соборній площі.

 «ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Черкасах до 18 квітня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

Довідково: Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчим партнером МОМ у реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» є Черкаська благодійна організація ЛЖВ  «Від серця до серця». Вона понад 15 років працює у сфері надання послуг для уразливих груп населення та людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Водночас, організація  надає допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми та опікується жінками, яких життя завело у непрості обставини.

Коментарі

Вгору