У Черкасах відкрили «Центр підтримки молоді»

04 березня 2016, 16:18

12718242_948326461889497_4432191396090590365_n

У Черкасах відбувся  круглий стіл з нагоди відкриття «Центру підтримки молоді» за ініціативи ГО «Черкаська студентська рада».

Участь у ньому взяли представники  обласної й міської влади, правоохоронних органів, навчальних закладів міста та громадських організацій, учні загальноосвітніх шкіл.

За словами голови Черкаської студентської ради Олександра Гергеля, головне завдання центру - створити широкий простір для реалізації потенціалу молоді у громадсько-політичному житті країни й міста та її підтримка у бізнес-починаннях, наданні безоплатної юридичної та психологічної допомоги.

В рамках заходу  обговорили коло питань, що турбує молодь: правова  незахищеність, вживання алкоголю, наркотиків, працевлаштування не лише після закінчення навчання, а й можливість влаштування на роботу старшокласників, які виявлять бажання  заробити додаткові кошти та участь у грантових проектах. Саме в цьому напрямку і працюватиме центр.

Як зазначила начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва, відкриття «Центру підтримки молоді» справді на часі, міська влада всіляко сприятиме його роботі, зауваживши, що також розроблені грантові молодіжні проекти, які дають можливість реалізувати активній молоді власні задуми. За необхідною консультацією можна звертатися як  в «Центр підтримки молоді», так і в управління у справах сім'ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Заплановано, що «Центр підтримки молоді» працюватиме з 14.00 до 18.00  з понеділка до п’ятниці за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх), на базі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Основні напрямки роботи Центру:

1

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Поділитись

Коментарі

Вгору