У Черкасах відкрилася виставка відомого фотографа (фото)

18 травня 2017, 16:17

17 травня у Галереї народного мистецтва відкрилася фотовиставка відомого черкаського фотографа Ігоря Єфімова. Автор показав 51 фото, які зробив у Черкасах і області протягом семи років. Деякі з представлених робіт перемагали у всеукраїнських конкурсах, деякі – брали участь у виставках у США та інших країнах світу, інформує in.ck.ua.

Виставку об’єднує концепція провінційного життя. На відміну від життя в мегаполісі, яке поглинає індивідуальність людини, в провінційному місті життя тече в іншому темпі. Тут яскравіше відчувається менталітет і національний колорит.

- Майже всі фото – живі, це стріт-фото, де кадр не постановочний. Виключення – лише деякі портретні знімки. Більшість сюжетів фото, які тут представлені, сам не зрежисуєш. Вони навіть на думку не спадуть. Життя – найкращий режисер. Можливо, комусь здається, що фото депресивні, але це лише мій погляд, мені здається, що вони більше іронічні. Так, видно, що це провінція, але в провінційному житті є свій темп і цікавий сенс, - розповідає фотограф Ігор Єфімов.

Захід підтримало міське управління культури, яке надало грант на 10,5 тисяч гривень. Це перша фотовиставка, яку міська рада підтримала фінансово. Частина представлених робіт нині виставляється у Філадельфії, а фото, де зображена бабуся із лопаткою, посіло 3 місце у конкурсі "Фотограф року" в Києві.

Виставка Ігоря Єфімова діє до 30 травня у Галереї народного мистецтва за адресою Хрещатик, 251.

 

Коментарі

Вгору