У Черкасах пройшов перший бізнес-форум “Україна – країна підприємців”

02 грудня 2016, 16:10
15304487_1172875836127671_2830752158331763437_o

Фото: Про все

Сьогодні у Черкасах пройшов перший у нашому місті бізнес-форум “Україна - країна підприємців”. Захід зібрав підприємців Черкас, а також тих, хто тільки розпочинає вести свій бізнес.

Учасникам черкаської платформи розповідали, як розпочинати бізнес, де для цього шукати кошти та як втілювати в життя свої бізнес ідеї.

Відкрив черкаський форум голова Черкаського обласного Українського союзу промисловців і підприємців Олександр Тертичний. Він зазначив, що очолювана ним структура завжди працювали над тим, щоб підприємці мали можливість розвивати свою справу, отримувати кредити та залучати інвестиції.

Під час форуму Директор Черкаської регіональної філії ПриватБанку Віктор Шуршин презентував присутнім унікальну програму «КУБ», мета якої - підтримувати малий та середній бізнес та створювати нові робочі місця.

- Цей форум, можливо, не зможе дати відповіді на всі питання, які цікавлять підприємців. Але він точно стане каталізатором розвитку економічної безпеки країни, розвитку середнього та малого бізнесу, - наголосив Віктор Шуршин.

Також своїми думками та досвідом щодо розвитку бізнесу в умовах сьогодення з учасниками форуму поділилися голова Федерації роботодатців Черкаської області Борис Райков, керівник обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко та директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації Роман Карманнік.

Зазначимо, що вперше форум “Україна - країна підприємців” проходив у Києві наприкінці жовтня. Опісля подібні платформи вже збирали підприємців у таких містах, як Дніпро, Полтава, Луцьк та інших.

Детальніше про бізнес-форум та програму «КУБ», читайте на «Про все» згодом.

Коментарі

Вгору