У Черкасах відбулася благодійна акція «Я люблю життя»

17 лютого 2014, 17:03

Акція приурочена до Міжнародного дня онкохворої дитини, що з 2003 року відзначається 15 лютого по всій Україні. Тож благодійні організації, волонтери та творчі колективи міста влаштували концерт у ТРЦ «Дніпро-Плаза», аби зібрати кошти для дітей, хворих на рак.

Про це повідомляє МІА "Черкаси".

Згідно зі статистикою, в Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років, поступаючись лише перед нещасними випадками. Щороку в нашій країні кількість онкохворих дітей збільшується на 1000.

— Сьогодні міський Будинок культури ім. І. Кулика долучився своїми творчими можливостями до благодійної акції, участь у концерті взяли й інші артисти міста. Для дітей ми створюємо аквагрим, листівки, запрошуємо ходулістів, ляльок, інструментальний ансамбль, — розповідає режисер Черкаського Будинку культури ім. І. Кулика Марʼяна Верховцева. — Захід присвячений тому, щоб зібрати гроші для цих дітей, можливо, закупити щось необхідне для них, або передати готівкою в Черкаський онкодиспансер.

У середньому лікування дитини, яка хвора на рак, в Україні обходиться близько 80-100 тис. гривень.

— Благодійний фонд «Дитячий світ» спільно з волонтерами асоціації «Жити завтра» і Всеукраїнською асоціацією ВІЛ-позитивних людей ще в жовтні минулого року заснував акцію «Я люблю життя», що присвячена збору коштів для онкохворих дітей. За одну акцію в середньому збираємо 2-3 тис. гривень. Протягом 9-ти тижнів вдалося зібрати 21 тис. у скриньки і 15 тис. від спонсорів. Кожного разу до нас долучається величезна кількість людей, вже 72 творчих колективи взяли активну участь, — говорить керівник благодійного фонду «Дитячий світ» Тамара Борисова.

Поділитись

Коментарі

Вгору