У Черкасах відбудеться загальноміський суботник

30 березня 2016, 10:31

270315subotnyk-300x200У рамках місячника з благоустрою та озеленення «За чисте довкілля» у Черкасах 16 квітня о 9-00 стартує загальноміський суботник.

Міська влада запрошує усіх небайдужих черкасців приєднатись до генерального прибирання міста. А саме: прибережної смуги Дніпра, схилів по вул. Гагаріна, лісопаркової зони по вул. Генерала Момота та Соснівки. Також звертається до приватних підприємств, установ і організацій взяти участь у загальноміському суботнику і здійснити санітарну очистку та благоустрій на прилеглих територіях.

Долучаться до спільної справи також керівництво Черкаської міської ради, депутати та працівники міськвиконкому, за кожним департаментом та управлінням буде закріплена окрема територія.

Як розповіла начальник комунального відділу департаменту ЖКК Черкаської міської ради Ірина Попкова, усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада.

— Відповідну роботу з прибирання міста нині виконують комунальні служби, але до Великодніх свят традиційно в усіх домівках та на подвір"ях наводять лад. Також відповідні заходи відбуваються і на загальноміському рівні. Під час спільних суботників містяни разом з міською владою прибирають та здійснюючи озеленення рідного міста, створюють охайні та комфортні умови навколо. До того ж прибирання окремих територій потребує допомоги нашого населення, зокрема, лісової та прибережної смуги, а також безгосподарчих діілянок. Тому ми сподіваємось на активну участь та підтримку черкасців, які вийдуть разом зі своїми близькими, сусідами та колегами 16 квітня на загальноміський суботник, – зауважила Ірина Олександрівна.

За інформацією прес-служби Черкасткої міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору