У Черкасах відбудеться День фонтанів

19 квітня 2018, 21:32

Насолодитися спогляданням черкаських водограїв та цікавою розважальною програмою пропонує черкасцям міська влада. Вперше у нашому місті проведуть День фонтанів.

Святкова подія відбудеться 28 квітня. Цього дня у Черкасах запрацює більшість міських водограїв. А біля найбільших фонтанів (поблизу ПК «Дружба народів», «Водоканалу», у сквері за Будинком рад та у Долині троянд) на черкасців та гостей міста чекає святкова програма.
На даний час, розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, триває активна робота із підготовки до запуску фонтанів після зимового періоду.

- На жаль, водограї доводиться очищувати від великої кількості сміття, яке туди потрапило завдяки несумлінним громадянам. Папірці, пакети та обгортки забивають насосні агрегати, що ускладнює процес запуску фонтанів. Але я переконаний, що нам вдасться вчасно підготувати і підключити водограї, - зазначає Сергій Овчаренко.

- Запрошуємо усіх черкасців та гостей міста відвідати наше свято. Приходьте 28 квітня до міських фонтанів, щоб отримати гарний настрій та позитивні емоції, - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Розважальну програму для жителів та гостей міста готують міські заклади культури та позашкільні заклади. Орієнтовний час початку заходів – 12.00. Більш детальний анонс святкових заходів буде повідомлено незабаром.

За повідомленням прес-служби ЧМР.

Вгору