У Черкасах ветеранів та бійців АТО посадили за столи і нагодували (фото)

08 травня 2015, 10:00

1

Традиційно напередодні річниці Перемоги у Другій Світовій війні міська влада Черкас організовує святкові зустрічі з ветеранами, аби привітати їх з цим визначним днем в історії всього людства і нашої держави зокрема. А також – подякувати кожному з них за їх героїчні подвиги у порятунку світу від нацизму. Відзначимо, що нинішній рік не став виключенням, і місто напередодні ювілейних 70-х роковин Перемоги у німецько-радянській війні підготувало святкові заходи для ветеранів, інформує прес-служба мерії.

2Примітно, що цього року почесними гостями були також військовослужбовці, які вже сьогодні виборюють мир на Сході України. А нині перебувають на реабілітації у Черкасах, або вже демобілізовані.

6Від імені міської влади на зустрічі були присутні секретар міської ради Олександр Радуцький, перший заступник міського голови Тарас Хвиль та заступник міського голови Станіслав Овчаренко, які особисто привітали з цією визначною датою наших героїв.

4Під час святкового частування для всіх присутніх лунали пісенні та танцювальні привітання від творчих колективів нашого міста.

7

5

Поділитись

Коментарі

Вгору