У Черкасах вандали понівечили дерева на Алеї миру

08 травня 2014, 10:38

45Наразі до місця події викликали правоохоронців. Зловмисники шкодять зеленим насадженням уже не вперше. Та директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький зазначає, що з кожним роком проявів вандалізму меншає. Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

- Зараз на алеї працюють наші ландшафтники, ми сподіваємося, що деякі деревця вдасться врятувати, – говорить він. – Звертаюся до жителів із проханням повідомляти про такі випадки «Дирекції парків» за телефоном 63-25-34, якщо будете їхніми свідками, затримувати їх самостійно, якщо буде можливість або ж викликати міліцію.

Відповідно до статті 153 КУпАП «Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів та озеленення населених пунктів» передбачений штраф за знищення або пошкодження насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об’єктів озеленення в населених пунктах, невжиття заходів для їх охорони, а також самовільне перенесення в інші місця під час забудови окремих ділянок, зайнятих об’єктами озеленення. З громадян – від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів, з посадових або фізичних осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів.

Поділитись

Коментарі

Вгору