У Черкасах урочисто відкрили ковзанку

13 січня 2017, 19:20

e3969bf4b405a71438cae7ff180126ba191e724eУ центрі міста, в сквері за ОДА, урочисто відкрили ковзанку, традиційно організовану міською радою та КП “Дирекція парків”. На честь відкриття усіх безкоштовно пригощали гарячим чаєм, передає УНН-Центр.

“Спеціальної техніки ми не маємо, але власними силами щоденно прибираємо сніг, лід, заливаємо шаром води, щоб підтримувати ковзанку в належному стані. У найближчі дні синоптики прогнозують потепління, проте не думаю, що відлига буде довгою та суттєвою. А як показує досвід попередніх років, наша крига здатна витримати до +5 градусів протягом одного-двох днів”, - розповів директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

Він урочисто перерізав символічну стрічку та навіть сам став на ковзани, хоча вже років сім не катався. На честь відкриття усіх охочих пригощали гарячим чаєм, який гріють тут же на вогнищах у великих казанах. Серед ковзанярів провели танцювальний флешмоб, для них заспівав дитячий колектив “Палітра талантів” та провели конкурси, нагородою в яких були сертифікати на безкоштовне відвідування ковзанки протягом усього сезону.

Вгору