У Черкасах тимчасово не працюють два світлофори

22 лютого 2016, 12:34

1338906246_136841

Впродовж найближчої доби в Черкасах планується відновити роботу двох світлофорів на розі вулиць Смілянська-Хоменка та бульв. Шевченка-вул.Грушевського (колишня вул. Котовського).

Про це розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

За його словами, через тривалий термін експлуатації та періодичні перепади напруги, викликані нестабільною подачею електроенергії, у цих світлофорів вийшов з ладу контроллер.

– Це, можна так сказати, головні «мізки» електронного регулювальника дорожнього руху. Тому його ремонт потребує спеціалізованого втручання відповідних майстрів, на що знадобиться дещо довше часу, аніж, приміром, замінити несправну лампочку абощо. Ми вже віддали ці два контроллери у майстерню. Сподіваємось, що до кінця сьогоднішнього дня, максимум, завтра зранку, світлофори на вказаних ділянках доріг запрацюють, – повідомив Сергій Володимирович.

Але, як виняток, все ж застерігає, що у разі занадто складної поломки контроллерів, їх доведеться відправляти аж у Харків на спеціалізований ремонт. У такому випадку час відновлення роботи цих світлофорів може бути дещо відтермінований.

Також Сергій Отрешко відзначив, що на сьогодні на обслуговуванні їх департаменту перебуває 62 черкаських світлофорів, левова частина з яких – вже практично віджили своє. Проте все ж зусиллями майстрів, які час від часу відновлюють чи замінюють несправні деталі, ті й надалі продовжують працювати.

На думку начальника управління вуличної інфраструктури, через застаріле світлофорне обладнання, на жаль, нам не уникнути випадків, коли через якусь несправність той чи інший «окатий регулювальник» в Черкасах періодично зупиняє свою роботи.

Сергій Отрешко звернувся до жителів Черкас з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, викликаних відповідними технічними несправностями.

Водночас закликав у разі фіксування подібних випадків повідомляти на оперативну службу міськвиконкому «15-05», зателефонувавши зі стаціонарного телефону за коротким номером 15-05, або ж мобільного – на номер (050)464-60-60.

Відповідна пильність та небайдужість черкасців допоможе міській владі Черкас швидше виявити та усунути технічні несправності.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Поділитись

Коментарі

Вгору