У Черкасах цього тижня знову обиратимуть виконком

07 жовтня 2014, 10:41
Фото: Вечірка

Фото: Вечірка

Міський голова Сергій Одарич сподівається, що черкаська міськрада цього тижня таки обере виконавчий комітет, повідомляє Вечірка.

— Я надіявся, що минулотижнева сесія поставить крапку у протистоянні, що існує в середині депутатського корпусу. Заради зняття цього протистояння я вніс кандидатуру Олександра Радуцького на посаду секретаря. Однак, як бачимо, домовленості було порушено. Секретаря обрали, але у відповідь група депутатів яка, намагається заблокувати роботу виконкому і міського голови, провалила голосування по формуванню виконавчого комітету, — розповів про внутрішні домовленості у міській раді Сергій Одарич. — Сьогодні я продовжую шукати компроміси із депутатським корпусом. Сподіваюся, коли усе буде гаразд, то цього четверга ми нарешті сформуємо виконком.

Не дивлячись на те, що домовленості було порушено, мер все одно підписав рішення, про призначення секретарем міськради Олександра Радуцького. Тож після проходження перевірки він вже наступним часом приступить до виконання своїх повноважень.

Поділитись

Коментарі

Вгору