У Черкасах триває тендер на проведення дослідження позашкільної освіти міста

20 жовтня 2014, 13:43

Young couple hiding behind book

Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» продовжила термін подання тендерних пропозицій на надання послуг з дослідження позашкільної освіти м. Черкаси на суму 10 100 грн. Метою проведення дослідження є вивчити реальний стан надання послуг позашкільної освіти в м. Черкаси задля врахування об’єктивної інформації при обговореннях проекту «Програми розвитку позашкільної освіти в м. Черкаси на 2015-2020 роки”.

Серед завдань тендеру організатори виділяють вивчення думки батьків щодо впровадження нових та функціонування існуючих закладів позашкільної освіти, з’ясування звідки батьки отримують інформацію для вибору позашкільного закладу та визначення рівня готовності батьків фінансово підтримувати заклади позашкілля. Також підрядна організація має оцінити фактичну кількість дітей охоплених позашкільною освітою, рівень її матеріально-технічного забезпечення та визначити фактичну наповнюваність гуртків.

Організатори тендеру інформують, що враховуючи соціальне значення конкурсний відбір був оголошений кілька тижнів тому на спеціалізованих сайтах громадянського суспільства. Однак учасники тендерних пропозицій проявили активність лише в останні дні і зверталися продовжити термін прийому необхідних документів. З метою забезпечення рівних умов всім учасникам оргкомітет інформує повторно про тендер з новими термінами прийняття конкурсних заявок.

Таким чином прийом заявок триватиме до 10 год. 21 жовтня 2014 року в електронній формі за адресою:[email protected]. Очікується, що послуги будуть надані в повному обсязі до 15 листопада 2014 року. Результати дослідження мають бути подані замовнику в текстовому та графічному вигляді.

Детальні умови тут: http://bit.ly/tender2ck.

Тендер проводиться в рамках проекту: «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси» координує Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» у співпраці з Департаментом освіти та гуманітарної політики та департаментом фінансової політики Виконавчого комітету Черкаської міської ради. Проект здійснено за фінансової підтримки Фундації ПАУСІ, Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи.

Поділитись

Коментарі

Вгору