Про підкуп черкаських виборців вже зареєстрували 24 матеріали

20 жовтня 2014, 14:07

091229163412_corruption_vote318

Черкаські правоохоронці зареєстрували вже 24 матеріали щодо подій, що сталися у рамках проведення передвиборчої кампанії, вісім із них – стосуються можливого підкупу виборців. Про це повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– На початку жовтня у Драбівський райвідділ міліції надійшло повідомлення про підкуп виборців у селі Митлашівка. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Перевіряється інформація про імовірний підкуп у Городищенському, Чорнобаївському, Чигиринському та Черкаському районах, – повідомив Юрій Олегович. – Подібний сигнал отримав і Смілянський райвідділок, але інформація там не підтвердилась.

На запитання щодо інших правопорушень, очільник області зазначив, що мали місце псування агітаційної продукції та погрози агітаторам і безпосередньо самим кандидатам. Надходили скарги про незаконне використання персональних даних, перешкоджання виборчій діяльності. Відомий факт зникнення 14 печаток з окружної виборчої дільниці ОВК № 199, за яким Жашківський РВ УМВС відкрив кримінальне провадження.

За його словами, ще вісім кримінальних проваджень відкрито за фактом пошкодження агітаційних біл-бордів, чотирьох осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Одне кримінальне провадження (в м. Черкаси) відкрито за фактом погроз фізичною розправою народному депутату з вимогою припинити депутатську діяльність.

– Обласна влада разом із правоохоронними органами тримає на контролі хід виборчих перегонів у народні депутати України на Черкащині,  зауважив голова ОДА. – Загалом же, всю оперативну інформацію про перебіг та результат перевірок повідомлень про порушення виборчого законодавства можна отримати в соціальній мережі «Фейсбук», де начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар створив рубрику «Контроль за дотриманням виборчого законодавства».

 

Поділитись

Коментарі

Вгору