У Черкасах три десятки водіїв підкорювали сніжну трасу (фото)

13 лютого 2017, 22:02

Фото: Про все

Понад тридцять черкаських водіїв тепер точно знають, як необхідно правильно їздити, якщо на дорогах сніжно та слизько. Минулих вихідних вони відточували свою водійську майстерність на території черкаського аеропорту, де проходили зимові спринти.

- Це навіть не змагання, а швидше тренування для всіх охочих автомобілістів, - розповідає керівник автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко, який є організатором спринтів. – На зимових спринтах можна навчитися їздити по слизькій поверхні. Тут ми дозволяємо автомобілістам витискати будь-яку швидкість. Водії починають розуміти, як машина входить у повороти, якщо слизька дорога, як вона гальмує та набирає швидкість. А за такої зими, як зараз, такі навички вкрай необхідні.

Фото: Про все

Щоб водії не лише навчалися, а й сповна відчули адреналін, організатори придумали непросту дистанцію: із різкими поворотами, швидкісними та повільними ділянками.

- Ми намагалися врахувати все, що є на дорогах загального користування, - уточнює Андрій Яроменко. – Учасники їздять на швидкість, що дозволяє кожному з них зрозуміти, чи були помилки під час проїзду, виправити які можна під час наступного заїзду. Але водії повинні розуміти, що на спринт вони приїхали не по кубки чи грамоти, а по знання з правильного водіння.

Фото: Про все

Фото: Про все

Серед учасників зимового спринту і відомий автоспортсмен, чемпіон України по ралі Павло Копилець. Хоч в автомобільному спорті він вже й так все знає, але переконаний, що йому також є чому повчитися на сніжних дистанціях.

- Це своєрідна навчальна програма для людей, які взимку часто їздять за кермом. Щоб при будь-яких інцидентах люди знали, як себе поводити, а не лякалися і не заплющували очі. Я теж покращу тут свої навички, до того ж приїхав не на спортивній, а на звичайній машині, - говорить автоспортсмен.- Й дуже добре, що люди нарешті починають розуміти те, що  свій водійський рівень потрібно постійно покращувати.

Фото: Про все

Додамо, що цьогоріч зимові спринти проходять у Черкасах вже вдруге.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору