У Черкасах тепер два Автомайдани?

26 березня 2014, 12:07

Черкаський активіст Руслан Зоря заперечує, що його виключили із Автомайдану, натомість стверджує. що виявив у організації лобістів політичних сил. Наразі випливає, що в Автомайдані стався розкол.

Про це написав Руслан Зоря у Facebook.

"Шановна спільнота Автомайдану! Знаменна подія відбулася в нашій організації у понеділок та сьогодні. На початку нашої з вами «історії» вдалось виявити зрадників, яких ми раніше вважали своїми побратимами. Деякі з них навіть були обрані в Координаційну раду. Ми ставилися з розумінням до їхніх думок, критики, намагались враховувати інтереси кожного. Однак ці псевдочлени просто лобіювали інтереси деяких черкаських політиків, котрим Автомайдан напевно перейшов дорогу.

Підтвердженням цього є голослівні виступи відомих черкаських «діячів» з критикою в керівників Автомайдану, а також замовні матеріали на деяких сайтах. Ми – черкаські автомайданівці, виступали за жорстку відкритість та прозорість, за голос народу у стінах владних кабінетів. Але комусь це муляло. От і заслали до нас диверсантів, які спробували дискредитувати організацію. Почали з вигаданих звинувачень у бік перших автомайданівців у Черкасах.

Замість того, щоб розвивати організацію, втілювати заплановані проекти – заколотники почали плести інтриги, пов’язувати їх з різними політиками. Ми чули лише слова без наведення фактів. Щоб загасити конфлікт – ми не тримались за місця,і запропонували автомайданівській громаді обрати нового голову, нову Координаційну раду. І не встигли ми це сказати, як групка зрадників швидко продемонструвала свої справжні наміри. Були скликані екстрені збори, на яких були присутні чомусь тільки частина автомайданівців, шість з яких замість «примирення» продовжували закидати нас звинуваченнями. Вимагали швидко віддати всі документи, техніку, котру нам надали наші родичі та друзі.

Але найцікавіше – ці події в режимі «online», немов через «криве дзеркало» одразу ж з’явились на сайті «Про головне». Автори інтернет-видання повідомили громадськість, що «Зорю вигнали з Автомайдану». Зрозумівши, що нашу організацію хочуть просто зруйнувати, і порадившись зі справжніми автомайданівцями, залучившись їхньою підтримкою – ми вирішили й далі «майданувати». Але вже без зрадників.

Авантюристам не вдалась їх затія! Нас не роз’єднати! Чоловіки, ми боремось за спокій у нашому місті, а не за посади за чиїмось наказом! Упевнено, ми подолаємо цю перешкоду! Перелік запланованих заходів незабаром буде поширений серед Громади!

Слава Україні!

Руслан Зоря, Віталій Красюк

Вгору