У Черкасах тепер два Автомайдани?

26 березня 2014, 12:07

Черкаський активіст Руслан Зоря заперечує, що його виключили із Автомайдану, натомість стверджує. що виявив у організації лобістів політичних сил. Наразі випливає, що в Автомайдані стався розкол.

Про це написав Руслан Зоря у Facebook.

"Шановна спільнота Автомайдану! Знаменна подія відбулася в нашій організації у понеділок та сьогодні. На початку нашої з вами «історії» вдалось виявити зрадників, яких ми раніше вважали своїми побратимами. Деякі з них навіть були обрані в Координаційну раду. Ми ставилися з розумінням до їхніх думок, критики, намагались враховувати інтереси кожного. Однак ці псевдочлени просто лобіювали інтереси деяких черкаських політиків, котрим Автомайдан напевно перейшов дорогу.

Підтвердженням цього є голослівні виступи відомих черкаських «діячів» з критикою в керівників Автомайдану, а також замовні матеріали на деяких сайтах. Ми – черкаські автомайданівці, виступали за жорстку відкритість та прозорість, за голос народу у стінах владних кабінетів. Але комусь це муляло. От і заслали до нас диверсантів, які спробували дискредитувати організацію. Почали з вигаданих звинувачень у бік перших автомайданівців у Черкасах.

Замість того, щоб розвивати організацію, втілювати заплановані проекти – заколотники почали плести інтриги, пов’язувати їх з різними політиками. Ми чули лише слова без наведення фактів. Щоб загасити конфлікт – ми не тримались за місця,і запропонували автомайданівській громаді обрати нового голову, нову Координаційну раду. І не встигли ми це сказати, як групка зрадників швидко продемонструвала свої справжні наміри. Були скликані екстрені збори, на яких були присутні чомусь тільки частина автомайданівців, шість з яких замість «примирення» продовжували закидати нас звинуваченнями. Вимагали швидко віддати всі документи, техніку, котру нам надали наші родичі та друзі.

Але найцікавіше – ці події в режимі «online», немов через «криве дзеркало» одразу ж з’явились на сайті «Про головне». Автори інтернет-видання повідомили громадськість, що «Зорю вигнали з Автомайдану». Зрозумівши, що нашу організацію хочуть просто зруйнувати, і порадившись зі справжніми автомайданівцями, залучившись їхньою підтримкою – ми вирішили й далі «майданувати». Але вже без зрадників.

Авантюристам не вдалась їх затія! Нас не роз’єднати! Чоловіки, ми боремось за спокій у нашому місті, а не за посади за чиїмось наказом! Упевнено, ми подолаємо цю перешкоду! Перелік запланованих заходів незабаром буде поширений серед Громади!

Слава Україні!

Руслан Зоря, Віталій Красюк

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору