У Черкасах тала вода затопила п’ятиповерхівку (відео)

31 січня 2018, 15:43

Фото з сайту Facenews.ua

Водоспад у будинку 350 по вулиці Гоголя в Черкасах. Тала вода з даху п’ятиповерхівки затопила горішні квартири та всю сходову клітину. Просочилася вона крізь покрівлю, бо зливова система будинку забилася. Зараз комунальники відмовляються щось робити, мешканці ж продовжують самостійно ліквідовувати наслідки відлиги, інформує ЧСН.

Мешканці першого під’їзду багатоповерхівки з відрами та з ганчір'ям вимочували талу воду в квартирах та сходовій клітині.

Любов Ливковська проживає на останньому, 5 поверсі. За 10 років це вже другий випадок, коли стеля у її квартирі протікає – каже жінка.

Чекати на допомогу від комунальників не став Костянтин. Самостійно вирішив розчистити дах 5-поверхівки. Чоловік, виявив, що зливна труба забита. Взявся її прочищати.

- Ви ж бачте шо робиться, тут потрібно, щоб приходили люди компетентні. Мешканцям взагалі забороняється на дахах проводити роботи, не дай Бог щось трапиться. Це повинні робити служби, а їм наплювати, - обурюється чоловік.

Бригада ремонтників приїздила на виклик, говорить головний інженер КП «Придніпровська СУБ» - Сергій Гришин. Втім, каже, зараз проводити ремонтні роботи неможливо. Треба чекати поки вода зійде з даху будинку.

Детальніше - дивіться у сюжеті

Коментарі

Вгору