У Черкасах судитимуть жінку, яка чинила опір патрульним

11 січня 2017, 14:07

судДо суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яка чинила опір працівникам правоохоронних органів, повідомляє vikka.ua із посиланням на Черкаську місцеву прокуратуру.

Встановлено, що під час патрулювання працівниками Управління патрульної поліції в м. Черкаси на вул. Благовісній був помічений автомобіль, припаркований з порушенням правил безпеки дорожнього руху.

Дочекавшись водія автомобіля, працівники УПП пояснили їй факт порушення правил дорожнього руху та попросили пред’явити документи на право керування транспортним засобом та посвідчення водія.

Після того, як водій пред’явила вказані документи, один із працівників УПП попрямував до службового автомобіля за службовою документацією та попередив водія про необхідність залишатися біля машини до складення адміністративних документів. При цьому водійка автомобіля погрожувала працівникам УПП та нецензурно лаялася.

Однак правопорушниця вимог працівника правоохоронного органу не виконала та, сівши до свого автомобіля, розпочала рух і здійснила наїзд на працівника поліції. Своїми умисними діями жінка спричинила інспектору УПП легкі тілесні ушкодження.

За результатами досудового розслідування, Черкаською місцевою прокуратурою проти жінки скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків щодо охорони громадського порядку), ч. 1 ст. 343 (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків), ч. 2 ст. 345 КК України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).

За вчинення правопорушень обвинуваченій загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитись

Коментарі

Вгору